Wciągarka linowa GEDA STAR 250

Na każdym placu budowy jednym z największych wyzwań jest transport rozmaitych materiałów, w tym zaprawy, cegieł, pojemników z farbami czy płyt kartonowo-gipsowych. Na etapie, w którym nie ma jeszcze schodów ani windy w powstającym budynku, konieczne jest znalezienie innego rozwiązania. Polecamy skorzystanie z wciągarki linowej GEDA STAR 250 ? sprawdź, jakie parametry ma ten model oraz gdzie można go zamocować.

Wciągarka STAR 250: parametry techniczne

Wciągarkę linową GEDA STAR 250 można zamocować na wysięgniku wychylnym w wielu częściach powstającego budynku, na przykład w oknie, między piętrami, przy dachu, a nawet na rusztowaniu. Fachowcy cenią sobie wciągarki z tej serii za sprawą łatwości użytkowania oraz szybkości pracy (aż 28 metrów na minutę) nawet w trudnych warunkach. Jednorazowo transportować można ładunek o masie 250 kg, maksymalnie na wysokość 50 m. Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania szczegółowych informacji!

Wciągarka linowa STAR ? produkt renomowanej marki GEDA

Dbamy o dostarczanie najwyższej jakości urządzeń do podnoszenia ładunków, dlatego w ofercie naszej firmy znajdziesz solidnie wykonane produkty firmy GEDA GmbHGEDA STAR 250 COMFORT to jedna z najczęściej wybieranych wciągarek linowych na budowy czy remonty. Klienci cenią ją za możliwość skorzystania z zasilania jednofazowego oraz dużego udźwigu. Jej uchwyty mocujące umożliwiają montaż do rusztowania, między stropami lub nawet na dachu. Ponadto w stosunku do innych urządzeń zajmuje ona niewiele miejsca, a także jest bezpieczna w użyciu i bezproblemowa w montażu. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą sklepu!

ModelGEDA STAR 250 COMFORT
Udźwig250 kg
Prędkość podnoszenia28 m/min
Długość liny25 m lub 50 m
Wysokość podnoszenia do 50 m
Zasilanie1 kW / 230 V
50 Hz / 16 A

Wciągarka GEDA STAR 250

W naszej ofercie poza wciągarkami linowymi GEDA MAXI, mamy też model z serii STAR charakteryzujący się łatwym, szybkim montażem. Produkt ten cechuje również solidna i wysoka jakość wykonania, co zapewnia bezawaryjną pracę przez długie lata. To urządzenie o wszechstronnych możliwościach zastosowania. GEDA STAR 250 umożliwia szybki, a także stabilny oraz bezpieczny transport materiałów budowlanych na dach lub do wnętrza budynku. Ten wyciąg towarowy pomaga w pracy dekarzy, murarzy, monterów wyposażenia wnętrz i osób wykonujących inne zawody związane z branżą remontowo-budowlaną.

GEDA STAR 250 ? dane techniczne

GEDA STAR ma udźwig do 250 kilogramów, a prędkość podnoszenia wynosi 28 metrów na minutę. Ta wciągarka linowa może być zastosowana do maksymalnej wysokości wynoszącej 50 metrów. Jej właściwości sprawiają, że używanie znacząco przyspiesza przebieg różnych prac remontowo-budowlanych. Zachęcamy do kontaktowania się w przypadku chęci złożenia zamówienia lub pytań dotyczących wciągarki GEDA z serii STAR albo innych produktów z naszej oferty.