Zsyp do gruzu GEDA Comfort

Zsyp GEDA COMFORT to jedno z najlepszych rozwiązań systemowych do transportu gruzu dostępnych na rynku. Kubeł GEDA COMFORT wykonany jest z wytrzymałych materiałów z szerokim lejem zasypowym dopasowanym do uniwersalnych szerokości taczek. Ręczna wyciągarka zapewnia bezpieczny montaż i demontaż zasypu do gruzu. Kosz niemieckiego producenta wyposażony jest również w zabezpieczające przed pyleniem, system specjalnych zawiesi do każdego rodzaju okien czy dachów, a także wkładki zsypowe wykonane z grubej blachy. Zsypy do gruzu GEDA COMFORT na pewno usprawnią pracę na każdym placu budowy

Dlaczego warto wybrać zsypy do gruzu GEDA COMFORT?

Zsypy do gruzu to systemy kubłowe zaprojektowane z myślą o ułatwieniu transportu odpadów przy różnego rodzaju pracach budowlanych, a także remontowych. Niezastąpione w przypadku robót na wysokościach, gdzie usuwanie różnych pozostałości może wiązać się z ryzykiem dla zdrowia lub nawet życia pracowników fizycznych, a które tego rodzaju urządzenia skutecznie zmniejszają. Zsypy do gruzu GEDA COMFORT wyróżniają się tym, że dzięki dodatkowym wzmocnieniom nadają się do wykorzystania także w niesprzyjających warunkach. Umożliwiają bezpyłową pracę na kilku kondygnacjach. Zachęcamy do kontaktu w przypadku chęci zamówienia tego produktu!

Długość1,1 m
Grubość ścianki6 mm + 3 mm żebra przeciwzużyciowe
Waga12 kg

GEDA COMFORT

Transport materiałów sypkich oraz gruzu na placach budowy może wydawać się skomplikowanym wyzwaniem, jednak przy zastosowaniu odpowiedniego sprzętu nie powinien stanowić większego problemu. Zsypy do gruzu typu GEDA COMFORT to solidne i wytrzymałe systemy kubłowe, które przyspieszają, a co za tym idzie ? ułatwiają wiele prac budowlanych. Oferujemy zsyp GEDA COMFORT o długości jednego segmentu 1,1 m i wadze 12 kg. Jest to mocny kubeł z grubą ścianką i żebrami przeciwzużyciowymi. Jego konstrukcja sprawia, że kubeł jest odporny na duże obciążenia, a jednocześnie gwarantuje stabilny zrzut gruzu, ale nie tylko. Wykorzystując taki zsyp, można przenosić duże ilości materiałów bez konieczności użycia ciężkich maszyn bądź dodatkowych urządzeń.

Zsypy do gruzu o mocnej konstrukcji

Proponowane przez nas zsypy do gruzu to produkty, które zapewniają szybkie, a przy tym bezpieczne przemieszczanie oraz zrzut materiałów. GEDA COMFORT w połączeniu z kołnierzami uszczelniającymi to system bezpyłowy, co oznacza, że w czasie usuwania gruzu nie unosi się pył szkodliwy dla naszego zdrowia. Zsypy do gruzu są elastyczne, łatwe w montażu, a poza tym można je dostosować do wysokości budynku, dzięki czemu są uniwersalne i praktyczne.

Systemy kubłowe do prac remontowych

GEDA COMFORT wykorzystywane są przede wszystkim na placach budowy. Służą do zrzutu gruzu, ale również do przenoszenia różnego rodzaju materiałów ? szczególnie tych sypkich. Mają porządne wzmocnienia, które stanowią doskonałą ochronę przed przeciążeniem czy uszkodzeniami. Proponowane przez nas zsypy do gruzu są kompaktowe, dlatego mogą być bez problemu transportowane samochodem dostawczym.