Firma STC

Istnieje na polskim rynku od 2009 roku, natomiast od roku 2012 poszerzyła obszar swojego działania na Europę. Główna działalność skupiona jest wokół doradztwa, sprzedaży, serwisowania, montażu, obsługi i szkoleń w zakresie technik dostępu do prac na wysokości. W swojej ofercie posiadamy dźwigi towarowe, towarowo ? osobowe, platformy robocze, masztowe i wiszące, wciągarki, suwnice, systemy obsługi fasad i inne.

Nasza firma współpracuje z czołowymi producentami urządzeń dźwigowych i rusztowań:

  • GEDA
  • TRACTEL
  • SCANCLIMBER
  • ALTRAD Mostostal

Priorytetami naszej firmy są: profesjonalna obsługa, dobór optymalnego rozwiązania oraz satysfakcja klienta. Staramy się, aby świadczone przez nas usługi zawsze spełniały wymagania naszych klientów. Efekt ten osiągamy dzięki wysoko wykwalifikowanym specjalistom z długoletnim doświadczeniem.
Potrafimy sprostać nawet najbardziej wymagającym projektom. Nasze usługi wykonywaliśmy dla przemysłu energetycznego, chemicznego czy hutniczego.
Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Montaż rusztowań: Śląsk

Już od ponad dekady Klientom ze Śląska oferujemy sprzedaż, wynajem, montaż, a także serwis konstrukcji i urządzeń do wykonywania najróżniejszych prac na wysokościach. Montujemy między innymi rusztowania, dźwigi budowlane, platformy transportowe, podesty ruchome, wyciągi oraz wiele innych. Naszą specjalnością są montaże niestandardowe, zlokalizowane na przykład na obiektach przemysłowych czy w trudno dostępnych miejscach w budynkach mieszkalnych. Każde zlecenie wyceniamy i traktujemy indywidualnie, dlatego zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów współpracy, związanych z zakresem usług, czasem realizacji oraz pozostałymi wymaganiami.