Badania UDT

Oferujemy pełną obsługę w zakresie dozoru technicznego maszyn i urządzeń, począwszy od zgłoszenia nowego urządzenia do badania odbiorczego poprzez kompletacje dokumentacji, przygotowanie urządzenia, a na odbiorze kończąc. Prowadzimy dokumentacje serwisowanych przez nas urządzeń oraz tworzymy nowe księgi konserwatorskie. Posiadamy wszelkie uprawnienia wymagane przez Urząd Dozoru Technicznego. Należy pamiętać, że każdy serwis, remont, bądź modyfikacja urządzenia może być wykonywana wyłączenie przez uprawnione osoby oraz po każdej modyfikacji urządzenie powinno zostać powtórnie zgłoszone do badania technicznego.

Szkolenia UDT

Bezpieczeństwo w miejscu pracy to kluczowy aspekt, który należy brać pod uwagę w każdej branży. Odpowiednia wiedza i kwalifikacje dotyczące bezpieczeństwa technicznego są niezwykle istotne zarówno dla pracowników, inżynierów, jak i innych osób odpowiedzialnych za przestrzeganie standardów oraz norm w pracy. Jako doświadczeni specjaliści posiadający uprawnienia wymagane przez Urząd Dozoru Technicznego oferujemy kompleksowe szkolenia, które pozwalają podnieść kwalifikacje w tym obszarze. Zachęcamy do skorzystania z oferty STC!

Co obejmują szkolenia UDT?

Przede wszystkim ich program skonstruowany jest tak, aby spełniać wymagania danego przedsiębiorstwa. W związku z tym w zależności od konkretnej firmy wyglądają i przebiegają nieco inaczej. Szkolenia UDT mogą być ukierunkowane na takie branże jak m.in. budownictwo, energetyka, transport czy przemysł chemiczny. Co ważne, obejmują one zarówno zagadnienia teoretyczne, jak i praktyczne. Dzięki temu uczestnicy mają szansę zdobyć nie tylko wszechstronną wiedzę, ale też cenne umiejętności niezbędne do wykonywania swoich zadań w bezpieczny, zgodny z obowiązującymi przepisami sposób.

Przygotowanie do egzaminu UDT

Egzamin UDT jest jednym z kluczowych etapów w procesie uzyskania kwalifikacji związanych z bezpieczeństwem technicznym. Potwierdza on posiadanie niezbędnej wiedzy teoretycznej oraz umiejętności praktycznych w określonym obszarze działalności. Przed przystąpieniem do niego zaleca się uczestnictwo w dedykowanych szkoleniach, które przygotowują do egzaminacyjnych wymagań. Co ważne, w ich trakcie omawiane są nie tylko przepisy oraz normy, ponieważ uczestnicy są również zaangażowani w praktyczne ćwiczenia i symulacje związane z bezpieczeństwem technicznym. Zaufaj doświadczonym specjalistom z STC i umów szkolenie UDT w swojej firmie już dziś!