Wciągarki linowe

Wciągarka budowlana

Elektryczne wciągarki budowlane służą do podnoszenia ciężkich towarów, również o dużych gabarytach. Wykorzystywane są najczęściej w przemyśle i budownictwie, ale mogą być również stosowane przy przeprowadzkach. Wciągarka elektryczna składa się z długiej, bardzo wytrzymałej liny, przy pomocy której podnosi dany gabaryt na wymaganą wysokość. Można jej używać do transportowania dużych beczek, kontenerów, pojemników z belami po wycince drzew itp. Takie wciągarki są niezbędnym sprzętem, który sprawdzi się w wielu różnych branżach szczególnie do profesjonalnego użytku. Modele elektryczne są sterowane przy pomocy kasety sterującej, dzięki czemu są proste w użyciu.

Winda budowlana — wciągarka do zadań specjalnych

Na placu budowy niezbędne są specjalne windy ułatwiające przenoszenie różnego rodzaju towarów i dużych maszyn. Praktycznym, a przy tym uniwersalnym pomysłem mogą okazać się wciągarki budowlane. Wykonane z najlepszych jakościowo materiałów nie zajmują dużo miejsca, a także są bezproblemowe w sterowaniu. Z uwagi na fakt, że takie urządzenia muszą znosić bardzo duże obciążenie, powinny wyróżniać się doskonałą wytrzymałością. Takie modele znajdziesz w naszej ofercie. Zapraszamy!

Niezawodna wciągarka budowlana

Potrzebujesz efektywnego urządzenia do podnoszenia i transportu ciężkich materiałów na budowie? Wciągarka elektryczna to rozwiązanie, które z pewnością ułatwi wiele zadań. Bez względu na to, czy Twoi pracownicy są odpowiedzialni za wzniesienie nowego bloku mieszkalnego, czy modernizację już istniejącego obiektu  wciągarka budowlana precyzyjnie oraz bezpiecznie podniesie ciężkie przedmioty na daną wysokość. Dzięki swojej funkcjonalności to nieocenione urządzenie dla każdego profesjonalisty w branży budowlanej lub przemysłowej. Zainteresowanych zapraszamy do poznania szczegółów dotyczących wynajmu maszyn!

Dlaczego warto wypożyczyć wciągarkę elektryczną?

Solidna wciągarka elektryczna, nazywana niekiedy także gedą to jedna z najchętniej wypożyczanych maszyn, które posiadamy. Wynajem to rozsądne i opłacalne rozwiązanie z powodu między innymi:

  • oszczędności kosztów dzięki naszym usługom nie musisz angażować środków finansowych na zakup, naprawę, przegląd czy konserwację urządzenia,
  • wytrzymałości staramy się utrzymywać sprzęt w doskonałym stanie technicznym, dlatego możesz mieć pewność, że nie zawiedzie Cię nawet w trudnych warunkach pracy,
  • elastyczności oraz dostępności niezależnie od prac, które realizujesz, zapewniamy, że mamy maszyny spełniające oczekiwania najbardziej wymagających Klientów.

Zainteresowanych zachęcamy do kontaktu ? doświadczeni specjaliści firmy STC pomogą dobrać odpowiedni sprzęt dostosowany do specyfiki realizowanego projektu. Niezwłocznie odpowiemy na Twoje zapytanie, zapewniając Ci konkurencyjne ceny, elastyczne warunki wynajmu oraz terminową dostawę urządzenia na miejsce. Zadzwoń, aby już wkrótce przekonać się, jak winda budowlana przyspieszy tempo wykonywania robót!