Rusztowania modułowe ROTAX Plus

Nieodłączną częścią niemal każdego placu budowy jest rusztowanie pozwalające na łatwe przeprowadzanie prac budowlano-remontowych nawet na znacznej wysokości. Konstrukcje takie powinny zapewniać robotnikom dostęp do danego obiektu niezależnie od jego kształtu, jak również cechować się solidnością gwarantującą bezpieczeństwo. Wszystkie te warunki spełniają zaś rusztowania ROTAX Plus, będące przykładem rusztowań modułowych. Łączenia stężeń i rygli ze stojakami w takich konstrukcjach rozmieszczone są w regularnych odstępach tworzących moduły, co daje rozległe możliwości konfiguracji.

Modułowe rusztowania Altrad Mostostal ? ROTAX Plus

Dostępne w naszej firmie rusztowania modułowe ROTAX Plus to produkt cenionego producenta Altrad Mostostal, który może być wykorzystywany zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. Specyficzna konstrukcja pozwala na bezproblemowe użytkowanie w obiektach o zróżnicowanych kształtach czy rozmiarach, nawet nietypowych. Umożliwia to też bieżące rozbudowywanie rusztowania w dowolnym kierunku. Nasza firma dostarcza więc konstrukcje modułowe ROTAX Plus, które wyróżniają się wszechstronnością zastosowań, a także łatwością montażu. Zapraszamy do skorzystania z oferty!

Uniwersalne rusztowania ALTRAD Mostostal

Potrzebujesz solidnych konstrukcji do zadań specjalnych, które zapewniają wygodę, wszechstronność i bezpieczeństwo na placu budowy? Najlepszym wyborem będzie sprawdzone rozwiązanie – rusztowania producenta ALTRAD Mostostal, czyli ROTAX Plus. Umożliwiają one łatwe przeprowadzanie prac budowlano-remontowych nawet na znacznych wysokościach. Bez względu na to, czy pracujesz nad budową nowego obiektu, remontem czy konserwacją, rusztowania ALTRAD Mostostal zapewnią Ci niezawodne wsparcie. Skontaktuj się z nami, aby poznać szczegóły tego rozwiązania.