Platformy transportowe

Platformy transportowe o zróżnicowanych parametrach

Wśród proponowanych przez nas platform transportowych zgodnych z normą EN 16719 znaleźć można różnorodne urządzenia o odmiennych parametrach, które spełnią zróżnicowane oczekiwania. Oferujemy niezawodne urządzenia o maksymalnej wysokości podnoszenia do 130 metrów, pracujące z prędkością do 24 m/min! Zależnie od wybranego modelu są one zasilane napięciem 400 V o mocy od 6,1 kW do 12,2 kW. Jesteśmy przekonani, że oferowane platformy transportowe znakomicie sprawdzą się na wszelkich placach budowy.

Sprzedaż lub wynajem platform transportowych

Niezależnie od tego, czy potrzebna jest Państwu platforma do bezpiecznego, wydajnego podnoszenia materiałów budowlanych ważących łącznie do 2000 kg, czy też podest pozwalający dotrzeć przede wszystkim pracownikom w miejsce pracy, w naszej ofercie bez wątpienia znajdziecie urządzenie idealnie odpowiadające Waszym wymaganiom. Proponujemy zarówno sprzedaż, jak i wynajem maszyn ? zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami!

Platformy transportowe towarowo-osobowe

Zaawansowane technologicznie urządzenia transportu bliskiego (UTB) znacząco ułatwiają, usprawniają i przyspieszają prace wykonywane na placu budowy. Pozwalają przewozić zarówno pracowników, jak i materiały budowlane czy różnego rodzaju narzędzia i urządzenia. Platformy transportowe sprawują się w tej roli doskonale ? mogą różnić się udźwigiem, wymiarami podstawy ładunkowej, prędkością i wysokością podnoszenia oraz zasilaniem. W naszej firmie oferujemy między innymi towarowo-osobowe platformy transportowe, takie jak:

  • GEDA 500 Z/ZP
  • GEDA 1200 Z/ZP
  • GEDA 1500 Z/ZP

Klientom proponujemy wysokiej jakości towarowo-osobowe platformy transportowe dla maksymalnie 7 osób i ładunku do 2000 kg w wersji dwumasztowej oraz dla maksymalnie 5 osób i ładunku do 850 kg w wersji jednomasztowej. W przypadku braku miejsca przy elewacji jest możliwe zastosowanie modelu GEDA 1200 Z/ZP dla maksymalnie 7 osób i ładunku do 1500 kg, która porusza się po jednej prowadnicy. Zainteresowane współpracą firmy serdecznie zachęcamy do kontaktu.

Platforma transportowa GEDA 500 Z/ZP – Dane techniczne
GEDA 1500 Z/ZP
Platforma transportowa GEDA 1500 Z/ZP – Dane techniczne

Niezawodne platformy transportowe o maksymalnej wysokości podnoszenia do 130 metrów

Szukasz rzetelnej firmy, która proponuje swoim Klientom wysokiej klasy platformy transportowe, mogące pracować z prędkością nawet do 24 m/min? Zgłoś się do nas! Posiadamy zaawansowane technologiczne, solidne i trwałe platformy z napędem o mocy 6,1 kW do 12,2 kW. Platforma transportowa GEDA 500, 1200 lub 1500 Z/ZP może być Twoja! Nie zwlekaj, skontaktuj się z nami, aby poznać szczegóły oferty i złożyć zamówienie. Masz pytania lub jakiekolwiek wątpliwości? Nasi fachowcy są do Twojej dyspozycji.