Wciągarka linowa GEDA MAXI 120/150 S

Wciągarka GEDA

W naszej ofercie posiadamy niezawodne elektryczne wciągarki marki GEDA przeznaczone do różnorodnych zastosowań na placu budowy. Urządzenia te sprawdzają się zwłaszcza wszędzie tam, gdzie nie ma miejsca na postawienie tradycyjnych dźwigów czy żurawi, jak również podczas wykonywania prac niewymagających użycia sprzętu o większej wydajności. Kompaktowa i jednocześnie niezwykle wytrzymała konstrukcja sprawia, że wciągarki GEDA zapewniają szybki i tani transport pionowy w czasie wykonywania robót na wysokości. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami.

GEDA MAXI 120 S i 150 S

Polecamy 2 modele wciągarek GEDAMAXI 120 S oraz MAXI 150 S. Pierwszy z nich to najpopularniejszy wariant mogący rozwinąć dużą prędkość nawet przy udźwigu 120 kg. Silnik montowany jest tutaj na dole rusztowania, co przyśpiesza uruchomienie urządzenia. Jednostka ma wbudowane zabezpieczenie przed przeciążeniem, jak również rozwinięciem się luźnej liny. Wciągarka GEDA 150 S ma większy udźwig, gdyż może transportować towary o wadze do 150 kg. Oba modele mają małą masę własną, co ułatwia ich montaż oraz użytkowanie. Zakup wciągarek GEDA to doskonała inwestycja pozwalająca oszczędzić czas i zmniejszyć koszty wszelkich robót budowlanych. Zachęcamy również do zapoznania się z dostępnymi na naszej stronie innymi rozwiązaniami takimi jak podesty ruchome, platformy transportowe, wyciągi towarowe czy zsypy do gruzu. W przypadku pytań chętnie udzielimy dodatkowych wyjaśnień.

Dlaczego wciągarka GEDA to najlepszy wybór?

Nasza firma od dawna współpracuje z tym niemieckim producentem. Ich produkty charakteryzuje wysoka jakość, a także niezawodność ? co doceniane jest na budowach w całej Europie. Wciągarki GEDA są świetnym środkiem transportu pionowego dla monterów rusztowań, elewacji, dociepleń. Modele 120 S i 150 S z serii MAXI różni siła udźwigu oraz prędkość podnoszenia, dzięki czemu łatwiej je dopasować do potrzeb konkretnych robót. Potencjał obydwu wariantów urządzenia można zwiększyć przez dokupienie akcesoriów takich jak zawiesie na wiadra, silos na zaprawę czy uchwyt do płyt. Więcej informacji na ich temat znajduje się w katalogu producenta, do którego przejrzenia zachęcamy.

ModelGEDA MAXI 120 SGEDA MAXIi 150 S
Udźwig120 kg150 kg
Prędkość podnoszenia60 m/min45 m/min
Długość liny51 m lub 81 m51 m lub 81 m
Wysokość podnoszeniado 70 mdo 70 m
Zasilanie1,35 kW / 230 V
50 Hz / 16 A
1,35 kW / 230 V
50 Hz / 16 A

Niezastąpiony sprzęt budowlany – wciągarka GEDA

Zarówno wciągarka GEDA Maxi 120 S, jak i 150 S zostały starannie zaprojektowane, aby sprostać wymaganiom profesjonalistów. Mogą być używane zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków, co czyni je wszechstronnymi narzędziami. Urządzenia te, dzięki prostemu panelowi sterowania i intuicyjnym funkcjom, są proste w obsłudze nawet dla osób bez wcześniejszego doświadczenia. Opcjonalnie można również skorzystać z dodatkowych akcesoriów, takich jak różnego rodzaju platformy lub kosze, aby jeszcze bardziej dostosować wciągarki GEDA do indywidualnych potrzeb. Zapraszamy.